Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

Booth Kosti Trapas na nakrúcaní Kostí: Booth sa nevie vykoktať! David Boreanaz zdržuje výrobu seriálu, nemôžu kvôli nemu pokračovať. Ako na to zareagovali členovia štábu?
image not found: uploads/tx_media/cms/2013/12/17/booth_a_brennanova_ako_studenti_kosti_tv_joj.jpg Spoznali by ste ich? Takto vyzerali hviezdy Kostí na strednej! Na týchto fotkách sa zaručene pobavíte!
Kosti brbty Prúser v Kostiach: Takmer im zhorel dablér! Pozrite si vo videu okrem vtipných brbtov aj to, ako sa takmer nepodarilo uhasiť dabléra...
Kosti bláznivé momenty Toto vás pobaví: Najbláznivejšie momentky Bootha a Brennanovej z Kostí! Milujete ich pre ich humor, tieto momentky vás dostanú!
Emily Deschanel o týraní Kosti Brennanová z Kostí: V detstve týrala svoju sestru! Nenechajte si ujsť poslednú premiérovú epizódu najnovšej série Kostí!
image not found: uploads/tx_media/cms/2013/12/17/booth_a_brennanova_ako_studenti_kosti_tv_joj.jpg Hviezdy zo seriálu Kosti, tak ako ich nepoznáte! Na internete sa objavili fotografie hercov z úspešného seriálu, na ktorých sa určite zabavíte.
image not found: uploads/tx_media/cms/2013/12/10/kosti_svadba_tit.png Je to tu! Kosť a Booth sa berú, toto sú najkrajšie svadobné fotky! Všetci fanúšikovia Kostí sa dnes dočkajú najočakávanejšej epizódy!